FMC Pop FMC Dance FMC Alternative FMC Urban FMC NLpop

   

NLNext

  •  

    KENSINGTON
    Youth

    Zoek in het archief

Laatste reacties

  • markymark Ik vind het echt een super l
  • Robert Lisa heeft dat op Twitter vo
  • Jolan Ik vind em wel leuk!!
  • Richard Waarsch. word dit met lisa;)
  • Tijn Uhhh, wat een lekker koppie!
  • Parool Tja, nu moet ik toch eerlijk
  • Kevin Ik ben vaak wel fan van Hind
  • Parool Whoopsy daisy blijft voor mi
  • David Volgens mij dachten Hind en
  • Chris (FMC) Dit nummer ben ik allang wee

Lees hier de laatste 100 reacties

FMC NLPop 50

  • Week 22

    TW LW #W
    01 01 2 JAAP - Don't Stop Believin'
    02 02 3 MARCO BORSATO & GUUS MEEUWIS - Schouder Aan Schouder
    03 04 6 A SILENT EXPRESS - Will I Be Around
    04 03 8 CARO EMERALD - That Man
    05 05 8 SIDNEY SAMSON ft SIDEROW - Fill U Up
    06 NE 1 MAAIKE - We Belong To The Night
    07 07 8 MOSS - The Comfort
    08 08 6 FRANS DUIJTS - Altijd Te Laat Naar Bed
    09 23 3 GO BACK TO THE ZOO - Hey DJ
    10 18 4 THE OPPOSITES - Crazy Zin In

    Wil je de hele Top 50 zien? (incl. audio, video en info over de nummers?

« Christiaan Hof - Dit Lichaam Luistert Niet | Hoofdmenu | Jurk! - Zou Zo Graag »

New Kids - Groeten Uit Brabant

Deze week verschijnt de jaarlijkse lijst van carnaval singles op FMC. Nog voordat alle nummers bij elkaar zijn geraapt, is echter al duidelijk wat de carnaval kraker van 2010 gaat worden. De mateloos populaire New Kids brengen namelijk een heuse carnavalsingle uit: "Groeten Uit Brabant".

"Je kunt de groeten uit Brabant krijgen, kut", is inmiddels al een gevleugde uitspraak van de Comedy Central-serie. Met het succes van de serie, de grote hit die The Opposites scoren met "Broodje Bakpao" én de run op carnavalsoutifits in de stijl van de jongens uit Maaskantje, kan het niet anders dan dat deze single dé kraker van 2010 wordt.

New Kids - Groeten Uit Brabant
NL Singlerelease: januari 2010 (?)

Stem of voeg toe aan: Stuur artikel door aan vriend Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers

Reacties

Nightfalls

Wel jammer dat ze nu ook gaan zingen. Laat ze maar lekker new kids blijven op tv. In plaats van proberen te zingen

stefan D

whaha wordt zeker een hit vindt hem wel leuk

David

ja ja, dit wordt em! :D

Ik heb een hekel aan carnavalsmuziek, maar deze vind ik nog wel te doen haha

Willy

Waar is de carnaval topic?

Tom (FMC)

Die staat in het archief. Kan je opzoeken bij categorie 'Single releases' in de linkerkolom.

Deze week komt een lange lijst met zo veel mogelijk (alle is bijna onmogelijk) carnaval nummers van dit jaar.

Stefan!

GEWELDIG(L)

Jaaaayyy

Wat een troep!! :|

Dreatje

OOH MY GOD wat GEWELDIG!!

Jaaaayyy

Doe ff normaal allemaal.
Het is té nep, en ze kunnen gewoon niet zingen.

Wat een bagger.

j

Nou Jaaayyy denk dat het bij de gemiddelde carnavalssinle niet echt uitmaakt of je kan zingen of niet. De vraag is kan het na twee keer luisteren door een massa dronken personen worden meegzongen. En dat antwoord is ja. Tel daarbij op dat de jeugd het helemaal te gek vind wat die lui doen en je hebt een dikke hit te pakken.
Kom zelf uit Brabant maar vind aan zowel carnaval als deze jongens niets aan. Maar populair zijn ze (helaas) wedl

daniel1989

Ik hou wel van Carnaval en de muziek ook wel! Maar dit is niks, haha! Te erg! Maar denk wel dat het aan kan slaan!

Ik vind het wel grappig! Dat wel!

Jaaaayyy

Tuurlijk is het carnaval, tuurlijk is het makkelijk.
Maar het is nog steeds slechte carnaval. (vind ik)
Het is gewoon uitmelkerij.
En dat haat ik.

Sven

Wat kennen mensen zeiken zeg eej, carnaval is gewoon stikgezellig ken je het niet zeg dan niks.

He

He Sven,
Ik ben heb met jou eens!
Die negatieve hebben geen benul wat carnaval is.

Chris

Broodje Bakpao gaat het toch beter doen tijdens de carnaval verwacht ik!

justin

@Nightfalls: wie zegt dat ze proberen te zingen? New Kids is gewoon een gigantisch populair programma bij de jeugd op dit moment, en dan is het toch logisch dat ze een hit willen maken voor carnaval? Ik durf te zweren dat alle new kids fans, dit nummer ook te gek vinden (behalve jij dan) en dat het met carnaval zeker een hit gaat worden. Trouwens, dat zegt dit artikel hier op futuremusiccharts toch ook? Het wordt een hit, dat is een feit, dus ga jij ze dan maar is vertellen dat ze het niet goed doen :P en trouwens.. ze gaan echt niet 30 nummers uitbrengen hoor ;)

De rest die niet begrijpt wat carnaval is kan inderdaad beter niet reageren. Als je niet van carnaval houdt snap ik heel goed dat je dit soort muziek maar troep vind, het is ook simpele zooi maar dat is meestal met carnaval, en dat is juist het leuke.

luuk

whaaat
dit is leip
dit woort de hit jongesn

DE GROETE OET LIMBURG KUT

luuk

whaaat
dit is leip
dit woort de hit jongesn

DE GROETE OET LIMBURG KUT

Tante Doeie

Weldegelijk is Sjiek is miech dat overweldigend uitgeroepen tot dé carnavalskraker van 2010! Leuke poging new kids, maar fabrizio heeft ass gekicked!

Laat een reactie achter

Als je al een Web-log account hebt, kan je je aanmelden.

FMC NLPop

Contact

  • ADVERTEREN
    Met ruim 100.000 bezoekers is FMC een van de grootste muzieksites van Nederland. We bieden dan ook verschillende mogelijkheden om te adverteren. Mail voor meer info FMC Sales

    LABELS, ARTIESTEN, PR BUREAU'S
    Voor persberichten, prijsvragen, nieuwe releaseinfo etc, mail naar FMC Promotie

    MEDIA
    Geinteresseerd in hitlijsten-op-maat, uitzenden/publiceren van onze charts of andere vormen van samenwerking? Mail FMC Media

    FMC BEZOEKERS
    Een leuke plaat tippen bij de redactie? klik dan op deze button

    Voor ideeën, zelfgeschreven nieuwsberichten/reviews of vragen mail onze redactie.

FMC Friends

Links | Sitemap | FMC reporter worden?| All content copyright Futuremusiccharts.nl 2005-2008 | FAQ | over FMC | Colofon