Lolene - Rich (Fake It Till You Make It)

Droom jij elke avond weer dat je de rode lopers van Hollywood onveilig gaat maken? Kun je niet wachten tot jij de spotlights vangt? Om dit te bereiken moet je natuurlijk een lange weg afleggen. Zelfs dan blijft het de vraag: Ga jij het maken? Hier een stoomcursus om het leven in Hollywood te beleven.
Lolene zingt hoe zij iedereen laat denken dat ze het leven leidt van de 'rich & famous'. Haar single "Rich (Fake It Till You Make It)" is klaar om de clubs onveilig te maken. De Britse zangeres stond eerder in de Top 5 van de Billboard Club Charts met haar buzz-single "Sexy People". Nu haar debuut single uit is wordt het tijd om de Billboard Hot 100 te veroveren.
Lolene - Rich (Fake It Till You Make It)
US Singlerelease: Binnenkort














Ik ken dit nummer net een paar uren, ben echt onder de indruk. Heerlijk!
Geplaatst door: Mark | 13 maart 2010 om 00:30
Opzich wel een redelijk nummer na 1 keer luisteren maar meer ook niet. Misschien komt dit nog...
Haar stem vind ik niet echt krachtig genoeg voor dit nummer. Wellicht was dit met een andere zangeres erbij wel een lekker nummer geweest. Gezien de geweldige lyrics lijkt dit me een nummer waarbij je moet overdrijven en pronken en enthousiast en ook een tikkeltje arrogant doen maar dat doet ze niet. Ze zingt het vrij saai als je begrijpt wat ik bedoel. Het nummer is goed maar de zangeres wat minder helaas.
Geplaatst door: MASIS | 13 maart 2010 om 13:04
Ik ben het met MASIS eens, het nummer is goed maar de zangeres zingt het nummer niet goed. Ik vind het verder wel een lekker nummer hoor!
Geplaatst door: Ivan | 13 maart 2010 om 13:42
Wat een onwijs lekker nummer...!!
Geplaatst door: Wouter | 13 maart 2010 om 17:34
Is de luie manier van zingen van Kesha een hype aan het worden? Ik vind het nummer ook wel erg Kesha style, met de autotune over haar uithalen heen geproduceerd.. Kortom, een originaliteitsprijs zal Lolene er niet voor krijgen, maar erg lekker is het wel!:)
Geplaatst door: Rick | 14 maart 2010 om 22:22