Jason DeRülo - In My Head

Jason DeRülo zet het beeld van een droomdebuut perfect neer. Deze jongeman weet met zijn eerste single, zonder behulp van de video of enkele promotie, de top 10 van de Billboard te behalen. Na de première van de video wordt het zelfs een grote nummer een hit. Nu het nummer wereldwijd is uitgebracht lijkt "Whatcha Say" zelfs een wereldhit te worden. En zeg nou zelf, het is en blijft een heerlijk nummer.
Om zijn succes vast te houden komt Jason DeRülo met zijn volgende single. "In My Head" is opnieuw een catchy nummer en zeer hitgevoelig. In 2010 komt het zelfgetitelde debut album uit. Deze zal hoogstwaarschijnlijk geheel door J.R. Rotem geproduceerd zijn.
Jason DeRülo - In My Head
US Singlerelease: 8 December 2009





ik vind het een beetje op battlefield van Jordin Sparks lijken ,
maar wel lekker nummertje
dit mannentje word nog groot!!!
Geplaatst door: Don't Stop Rihanna | woensdag 25 november 2009 om 22:23
Ik vind het een beetje op Just Dance lijken. Maar goed. Dat is alleen in het refrein als hij ''E'' erachter zegt. Verder had ik niet gedacht dat z'n 2e single nog beter als de 1e zou worden! TOP! Nieuwe Chris Brown? #qua muziek#..
Geplaatst door: Mike | woensdag 25 november 2009 om 23:00
Ik hoor trouwens ook Silly Boy. :P
Geplaatst door: Mike | woensdag 25 november 2009 om 23:20
Ik ben niet echt fan van j.r.rotem, hij heeft nog niks geproduceerd waarvan ik dacht wow en als ik me niet vergis gebruikt hij best veel samples in zijn producties! wat mij ook niet bevalt, nou ja ik ben benieuwd....watchusay was best leuk(bevat ook alweer een sample) imogen heap "hide and seek".
Geplaatst door: wilson | woensdag 25 november 2009 om 23:22
Ik heb niks tegen samples als ze goed gebruikt worden hoor! In Watcha Say maakt het het nummer juist even nét wat opvallender als het zoveelste standaard RnB nummer.
Dit nummer is ook best catchy, misschien iets minder als Watcha Say...bij mij doen dit soort numemrs het meestal beter met vrouwelijke zangeressen geloof ik. Maar desondanks lekker nummer.
Geplaatst door: Yv | donderdag 26 november 2009 om 12:04
En laat ik nou een vleugje Ne-Yo horen :-)
Geplaatst door: VtM | donderdag 26 november 2009 om 13:28
Wat een geweldige artiest is dit zeg! Hij maakt heerlijke muziek. Whatcha Say is 1 van mijn favoriete nummers van dit moment. Ik ben blij dat het een groot succes lijkt te gaan worden en ja ook hier in Nederland. Geheel terecht natuurlijk want om zo'n geweldige performer kan zelfs Nederland niet heen. Hoorde het nummer net nog op 538 & met een beetje geluk pakt hij morgen de alarmschijf. Hij zongt het nummer 2 dagen terug nog bij It's on with Alexa Chung op MTV. Hij deed het erg goed live!
In My Head is wederom een geweldig nummer van Jason Derulo. Vond hem na 1 keer luisteren al helemaal top. Ik denk dat dit nummer ook een grote hit gaat worden wereldwijd.
Ik vind hem een geweldige nieuwkomer in de muziekwereld en hoop dat we nog veel en vooral lang van zijn muziek kunnen gaan genieten.
Geplaatst door: MASIS | donderdag 26 november 2009 om 14:33
ik hoor mario :)
Geplaatst door: Wouter | donderdag 26 november 2009 om 18:31
Geweldige nieuwe single van Jason Derulo. Whatcha Say was al geweldig. Dit gaat meer de pop kant op maar dat kan hij ook goed. Ben benieuwd naar de rest van zijn aankomende debuut album. Ligt er een grote/lange wereldwijde carriere aan zijn voeten? I hope so!
Geplaatst door: Jeroen65 | donderdag 26 november 2009 om 22:47
Oehw...I like it very very very much :-)
Geplaatst door: Angela | donderdag 26 november 2009 om 22:58