Kiss Me Thru The Phone: In The Mix

Soulja Boy scoort samen met Sammie een grote hit met "Kiss Me Thru The Phone". Zelfs in Nederland lijken de "TMF kijkers" dol te zijn op het nummer. Misschien dat er dus ook nog een hit in zit voor ons kikkerlandje. Nu er een nieuwe remix is opgedoken is het tijd om deze hit single opnieuw wat aandacht te geven.
Niemand minder dan Karina Pasian heeft namelijk haar gouden keeltje aan het nummer toegevoegd. Op velen blogs zijn al positieve reacties te vinden. Zo zijn ze van mening dat "het nummer nu nóg beter is". Beluister snel en kijk of jij deze mening kan delen.













Het nummer is echt ontzettend goed! Het is al weken 1 van mijn favoriete liedjes en de remix is ook top!
Hopelijk wordt ie zeer snel gedraaid op TMF. Zeker een hit en lekker zomers, vooral het refrein!
Geplaatst door: MASIS | 26 april 2009 om 10:49
@ MASIS: Hij wordt al gedraaid op TMF. Maar de TMF kijkers zijn er denk ik toch niet erg blij mee want het nummer zakte ineens van 21/22 naar 30 ofzo in de TMF Superchart. :P
Geplaatst door: Mike | 26 april 2009 om 13:07
Ja hij wordt alleen bij de superchart gedraaid. Hij is nog niet in de videotheek/clipkennis etc. opgenomen;)
Geplaatst door: MASIS | 26 april 2009 om 13:12
Ja wel hoor Masis :) Ik heb hem al een paar keer voorbij zien komen bij de videotheek :)
Geplaatst door: Mike | 26 april 2009 om 13:15