David Guetta ft Kelly Rowland - Love Takes Over

Update: er is inmiddels een radiorip met betere geluidskwaliteit beschikbaar. Het gaat hier om de Arno Cost & Norman Doray remix.
Oorspronkelijk geplaatst op 2 maart 2009.
Sinds 2007 is David Guetta niet meer weg te slaan uit de hitlijsten. De Franse DJ/producer bracht vijf singles uit van zijn laatste album Pop Life en allevijf werden Dancesmash en Top 40-hit. Maar niet alleen Nederland is in de greep van Guetta's dancemuziek, de hele wereld lijkt dat te zijn. In Amerika komen al zijn singles in de Billboard Dance chart terecht. Die bekendheid kwam Guetta goed van pas om een bekende Amerikaanse zangeres te vragen voor de 1e single van zijn nieuwe album, "Love Takes Over."
Een opmerkelijke combi, maar toch ook weer niet zo heel vreemd. Met de solocarriere van Kelly Rowland vlot het niet zo goed, maar de Freemasons remix van "Work" werd overal wel een hit. Dance en Kelly Rowland blijken dus wel goed te gaan. Sommigen zeggen zelfs al dat ze de beste single van Guetta ooit gehoord hebben. In onderstaande audiofragment is dat door de lage kwaliteit nog niet goed te horen, maar het geheel doet ons wel naar meer verlangen.
David Guetta ft Kelly Rowland - Love Takes Over
NL Singlerelease: verwacht mei 2009 (Selekted/EMI)
Arno Cost & Norman Doray remix















ik ben geen fan van dance muziek, maar david guetta vind ik altijd wel goed. klinkt goed voor zo voor ik het hoor...
Geplaatst door: Urban Music | maandag 2 maart 2009 om 12:33
Komt dit nummer wel uit? Ik zit al tijden op Ain't That Enough te wachten. Hoop dat die eerder komt. :P En dit nummer moet ik later nog maar eens horen met betere kwaliteit.
Geplaatst door: Pierre | maandag 2 maart 2009 om 15:48
Ik hoorde hem laatst al, jezus zeg! Klinkt echt heerlijk! Ik kan niet wachten op de HQ versie.
Geplaatst door: Joey (FMC) | maandag 2 maart 2009 om 16:31
De kwaliteit van deze live opname is wel erg kut zeg. Maar goed, ondanks dat klinkt het wel veelbelovend!
Geplaatst door: Yvie | maandag 2 maart 2009 om 18:12
WOWWWWWWWWWWWWWW gaaf nr!
Geplaatst door: Richard | maandag 2 maart 2009 om 21:27
Klinkt lekker, kijk nu al uit naar de echte versie!!
Geplaatst door: Erik | dinsdag 3 maart 2009 om 13:26
geweldig!
Geplaatst door: renate | dinsdag 3 maart 2009 om 16:59
Gaaf nummer inderdaad en Kelly Rowland verdient ook wel weer eens een hit vind ik!
Geplaatst door: MASIS | vrijdag 6 maart 2009 om 23:37
Hoe iedereen hier over David praat maar naar mijn mening verdiend Kelly de aandacht. Ze klinkt vocaal erg sterk en ze heeft zo'n mooi stem geluid! this is a future smash which will dominate all the charts in the world!
Geplaatst door: | zaterdag 7 maart 2009 om 1:43
Jeetje.. wat een geweldig nummer zeg. Wat weet Kelly Rowland toch een fantastische sfeer neer te zetten. Wat mij betreft haar beste vocale optreden tot nu toe .. en dan is dit ook nog eens een remix .. ik ben zo benieuwd naar het origineel.. dit moet wel de grootste hit van beide artiesten worden toch !
Geplaatst door: Robin | woensdag 18 maart 2009 om 15:50
Super lekker nummer, en zoals Masis zegt al zegt: Kelly verdient ook wel weer is een hit. Vind haar echt ondergewaardeerd!
Geplaatst door: Jeroen65 | woensdag 18 maart 2009 om 15:55
rond 1:00 lijkt het op clocks van coldplau
leuk liedje
Geplaatst door: Sammik | woensdag 18 maart 2009 om 20:51
AMAZING! Zwaar balen dat het nog niet te downloaden is, maar WOOOOOWWWW!!!!! Geweldig nummer! Wordt een kneiter van een hit!
Geplaatst door: Tijn | woensdag 18 maart 2009 om 21:12
Geweldig nummer, ik ben zeer benieuwd naar de originele mix. Al klinkt dit ook al super. Terechte Danceflash voor deze week!
Geplaatst door: Tom (FMC) | woensdag 18 maart 2009 om 21:48
De laidback luke remix klinkt ook erg lekker. Hopelijk komt ie snel uit.
Geplaatst door: Sem | dinsdag 24 maart 2009 om 15:52
http://www.youtube.com/watch?v=Vul5JkB_ufI is de officiële versie volgens mij:D Nog wel met radioreclame etc. er door heen, maar zeer goed voor een eerste indruk!:D
Geplaatst door: Kevin | zondag 29 maart 2009 om 0:48
AAAAARGHHH wanneer komt de single uit?!?!?!?! FMC, blijf hier aandacht aan besteden, dit wordt een knijter van een hit!
Geplaatst door: Tijn | woensdag 8 april 2009 om 23:24
yummie, wat een gruwelijk lekker nummer zeg! Krijg er helemaal de zomerkriebels van.
Geplaatst door: Ranjaman | zondag 12 april 2009 om 20:44
jeetjeeee wat is dit een mooie nummer....echt,toen ik in de lesauto zat hoorde ik hem elke dag...hij heeft mij geen geluk gebracht want ik was helaas gezakt maar ik vind hem nog steeds super cool...
Geplaatst door: Cristina van Hooft | donderdag 6 augustus 2009 om 21:55