Rockversie van Lil Wayne's Lollipop
Afgelopen week werd bekend dat Lil Wayne de meeste nominaties in de wacht heeft gesleept voor de 50e Grammy Awards. Niet geheel ten onrechte als je weet dat de rapper uit New Orleans dit jaar maar liefst 4 solohits en 9 featurings in de Top 100 heeft gehad. De allergrootste hit was zijn eigen song "Lollipop" dat maar liefst 19 weken in de Top 10 verbleef. Het inspireerde Framing Henley tot een rockversie die nu officieel wordt uitgebracht
Framing Hanley - Lollipop
US Singlerelease: Al uit (Warner)













Wat heftig! En echt goed ook. Dik onder de indruk. Denk dat ik ook maar eens aan de fizzur ga ;)
Geplaatst door: Emile (FMC) | 06 december 2008 om 19:17
Veel beter !! Rock is niet me genre maar Wil Layne heeft egt een grafstem, dit is bter op aan te horen
Geplaatst door: Vinn | 06 december 2008 om 19:41
Beter dan Lil Wayne, maar daar is bijna niets voor nodig. Lil Wayne is echt een artiest waar je je aan kan ergeren!
Geplaatst door: Jos van Praag | 06 december 2008 om 20:15
Miljoen maal beter dan Lil Wayne!
Geplaatst door: bas | 06 december 2008 om 23:17
4 solohits? Kan je dan Mr. Carter ook niet meerekenen? Hij stond er best we lang in, zonder fysieke release.
Ik vind hem ook uber vet. Ik denk dat veel mensen deze nu beter vinden omdat ze die van Weezy te vaak hebben gehoord, en zo'n 'remix' klinkt dan kneiter vet.
Geplaatst door: Daan | 07 december 2008 om 12:06
GEWELDIG(L)
Geplaatst door: Stefan! | 07 december 2008 om 14:25
De clip is wel geestig, maar het nummer voegt helaas niet veel toe. Het heeft veel weg van dat bandje van "This ain't a scene, it's a ...". Ik ben de naam even kwijt.
Geplaatst door: Parool | 07 december 2008 om 17:53
@Parool: Fall Out Boy geloof ik...
Geplaatst door: Henry | 07 december 2008 om 18:03
Ik herken het origineel nauwelijks haha! Maar dat komt misschien omdat ik daarbij altijd meteen wegzapte *lol* Wel geinig dit. Misschien een nieuwe trend, coveren van hiphop nummers in een totaal ander genre? (zo ook 'Ayo Technology' van Milow)
Geplaatst door: Yvie | 10 december 2008 om 18:20