FMC Pop FMC Dance FMC Alternative FMC Urban FMC NLpop

   

Supertwister

  •  

    ELI 'PAPERBOY' REED & THE TRUE LOVES
    Come and Get It

Wil je alle Supertwisters zien?

FMC Twitter

Deze twitter widget op je eigen site of blog?

    Zoek in het archief

Laatste reacties

  • G.M. Ik hoop dat Starry Eyed een
  • MASIS Trouwens ik zat net op julli
  • MASIS Denken jullie dat Starry Eye
  • MASIS Waar staat het op I-tunes? N
  • MASIS Ik heb gestemd op: TAIO CRU
  • MASIS @ Sammik: Okee wat is je pu
  • Jos Inmiddels al meer als 8.5 mi
  • Jens (FMC) Nou Sammik, ik denk wel dat
  • Moniek Waar wordt deze lijst op geb
  • Sammik Lol, moet lachen om de meest
Lees hier de laatste 100 reacties

FMC Pop 50

  • Week 9 Lyrics weten? Klik op

    TW LW #W ARTIST - Song Title
    01 01 8 B.o.B. ft BRUNO MARS
    Nothin' On You
    02 03 7 ANOUK
    For Bitter or Worse
    03 08 4 DEBI NOVA
    Drummer Boy
    04 06 5 IYAZ
    Solo
    05 02 9 KERI HILSON
    I Like
    06 11 6 LADY ANTEBELLUM
    Need You Now
    07 04 7 SHONTELLE
    Impossible
    08 05 8 DAVID GUETTA ft KID CUDI
    Memories
    09 07 9 RIHANNA
    Rude Boy
    10 16 4 EELS
    A Line in the Dirt

Wil je de hele Top 50 zien? (incl. audio, video en info over de nummers?

« Juize.FM stopt ermee | Hoofdmenu | Classic Fantastic [#13] »

Concert Review: CSS

Gezien op vrijdag 7 november 2008
Waar?
Melkweg, Amsterdam
Door wie? Jurre


Wie?
CSS, oftewel Cansei de Ser Sexy. Deze Braziliaanse groep is genoemd naar een uitspraak van Beyoncé, 'ik ben het beu om sexy te zijn'. Dit vond zangeres Loxefoxxx zo'n belachelijke uitspraak, dat dit gelijk tot naam is gebombardeerd. CSS scoorde een undergroundhit met "Let's Make Love and Listen To Death From Above", maar door een commercial van Apple is ook "Music is My Hot, Hot Sex" redelijk bekend.

Hoe was het optreden?
Dankzij het vaderlandse openbaar vervoer, en dan vooral de NS, heeft deze redacteur het begin gemist. Echter mocht dit de pret niet drukken, want eenmaal gearriveerd was het één groot feest. Zangeres Lovefoxx kán gewoon niet stil blijven staan. Springend, rennend en ondertussen ook nog zingend speelde ze met het publiek. Net zoals dat de rest van de band constant bezig was, wat gelukkig niet ten koste van de muziek ging. Instrumentaal was het geweldig: de drums, gitaren en keyboards waren één geheel, perfect op elkaar afgesteld. Als je hun nummers als studioversie hoort, dan klinkt het redelijk oppervlakkig, niet echt bijzonder. Maar door de overdosis aan vrolijkheid en drukte was gisteravond elk nummer een topper. Een minpunt was dat de zanger slecht verstaanbaar was, een kenmerkend iets van een live-optreden. Zonde, want Lovefoxxx heeft een prachtige stem. Er mag met trots gezegd worden dat CSS een geweldige show weggaf.

Hoogtepunt?
Dat is toch wel "Lets Make Love and Listen To Death From Above". Dit was één van de laatste nummers. Zodra het ritme erin kwam ging het publiek helemaal los. Instrumentaal is dit nummer geweldig. En dat, in combinatie met de lichteffecten, de kwaliteit van het nummer zelf en de opvoering van CSS, zorgde ervoor dat dit genieten was.

Aanrader?
Dat zeker! Ze maken dan nog niet heel lang muziek en het is dus niet volledig professioneel, dat maken ze goed met hun optreden. Deze Braziliaanse vrolijkheid en drukte zorgt ervoor dat het meer dan alleen een optreden is, het is een hele show. Vooral zangers Lovefoxxx weet de hele zaal gek te krijgen. Als dit jouw soort muziek is, dan kan dit het hoogtepunt van het jaar voor je zijn. En ga er snel heen, voordat ze zo groot zijn dat ze niet meer naar ons kikkerlandje komen..

Stem of voeg toe aan: Stuur artikel door aan vriend Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers

Reacties

Voor m'n gevoel is Alala de grootste hit. Ik leerde ze dan ook kennen via dit nummer.
CSS lijkt me echt een toffe band om live te zien!

Laat een reactie achter

FMC Headlines

FMC Pop

Contact

  • ADVERTEREN
    Met ruim 100.000 bezoekers is FMC een van de grootste muzieksites van Nederland. We bieden dan ook verschillende mogelijkheden om te adverteren. Mail voor meer info FMC Sales

    LABELS, ARTIESTEN, PR BUREAU'S
    Voor persberichten, prijsvragen, nieuwe releaseinfo etc, mail naar FMC Promotie

    MEDIA
    Geinteresseerd in hitlijsten-op-maat, uitzenden/publiceren van onze charts of andere vormen van samenwerking? Mail FMC Media

    FMC BEZOEKERS
    Een leuke plaat tippen bij de redactie? klik dan op deze button

    Voor ideeën, zelfgeschreven nieuwsberichten/reviews of vragen mail onze redactie.

FMC Friends

Links | Sitemap | FMC reporter worden? | Forum | All content copyright Futuremusiccharts.nl 2005-2009 | FAQ | over FMC | Colofon