Lady GaGa - The Fame

De popwereld bestaat voor een groot deel uit beroemd zijn. De paparazzi, de schijnwerpers, gillende fans... het hoort er allemaal bij. Als artiest krijg je zoiets niet zomaar in je schoot geworpen. Of toch wel? Lady GaGa komt begin September met haar debuutalbum "The Fame". Op het album lijkt het er sterk op dat Lady GaGa al een flink portie van de schijnwerpers heeft geproefd. En dat klopt helemaal. De dame is namelijk al in talloze programma's te gast geweest en heeft de top van verschillende charts al bereikt. Voor wie Lady GaGa nog niet kent: Maak je klaar voor de popsensatie van 2008!

Dat we bij FMC geloven in onze Future Music Star lieten we eerder al merken met de Supertwister. Lady GaGa werd namelijk unaniem verkozen tot Supertwister met haar hit "Just Dance". Op deze single introduceert ze tevens R&B-zanger Colby O'Donis die ook dit jaar met zijn debuutalbum komt. Dat het album wordt geopend met deze hit-in-spé is natuurlijk geen wonder. We knallem hierna gelijk verder met het hitpotentiële "Love Games". Toch gaan er sterke geruchten dat niet dit nummer de tweede single word maar het op drums gedreven "Beautiful Dirty Rich". Niet alleen wordt ze achtervolgd door de "Paparazzi" zelf blijkt ze er ook een te zijn. Alleen gaat het in dit geval om de liefde. De bi-seksuele zangeres achtervolgt haar geliefde overal en is dan ook de grootste fan. GaGa's veelzijdigheid is in overvloed aanwezig op het album. Noem een genre en je zult het vinden op dit album. Van alternative tot sterke popsongs en van urban invloeden tot een flinke dosis reggea. Dit laatste krijgen we op het zwoele "Eh Eh (Nothing Else I Can Say)" te horen.
Naast zangeres is Lady GaGa ook DJ en songwriter. Zo zijn velen van haar nummers door haarzelf geschreven. Ook heeft ze onlangs bekend gemaakt dat ze de schrijver is van verschillende nummers op Britney's aankomende album. Hoewel ze ons het liefste laat swingen kan de jongedame ook de rust brengen op haar album. Op het nummer "Brown Eyes" zingt ze over het verliezen van een dierbare. Het is het meest emotionele nummer dat ze ooit heeft geschreven vertelt ze. Ook is er een eerbetoon voor The Beatles nummer "Oh Darling" te vinden op het album, namelijk "Again Again'. Producer RedOne is verantwoordelijk voor het gehele album van deze aankomende popsensatie. De producer die ook het complete album van Kat Deluna produceerde laat meteen zien dat hij de producer is van de toekomst. Houd de site in de gaten voor deze producer. In September hebben we namelijk een exclusief interview met deze Top-Producer!
Wil je Lady GaGa live zien? Dat kan, 6 September staat ze op Valtifest te Amsterdam.

Tracklist:
1. Just Dance ft. Colby O'Donis *****
2. Love Games *****
3. Paparazzi ****
4. Beautiful Dirty Rich ****
5. Eh Eh (Nothing Else I Can Say) ***½
6. Pokerface ***
7. The Fame ***
8. Money Honey **
9. Again Again **½
10. Boys Boys Boys ***½
11. Brown Eyes ***
12. Summerboy **
13. I Like It Rough **
Lady GaGa - The Fame
NL Release: 29 Augustus 2008 (Universal)
MySpace: Lady GaGa















Ga dit album meteen kopen zodra hij uit is! Love Lady GaGa, Love Games, Paparazzi, Beautiful Dirty Rich & Just Dance. Ben benieuwd naar e andere nummers!
Geplaatst door: Melisa | dinsdag 19 augustus 2008 om 20:31
Lady Gaga gaat het gewoon helemaal maken dit jaar, en anders volgend jaar ook nog wel! Just Dance is geweldig, net als Pokerface. Pokerface luister ik al uren en uren om het zo maar te zeggen. Dat jullie slechts 3 sterren voor dit nummer geven, verbaasd mij. Misschien zullen die andere nummers dan nóg wel beter zijn dan Pokerface? Boys Boys Boys vind ik ook heerlijk!
Geplaatst door: Mark | dinsdag 19 augustus 2008 om 21:18
helemaal maken mark?
Ze moet blij zijn als ze uberhaupt de top 40 haalt!Single komt op de 29ste uit dus ik hoop dat ze dan flink doorstijgt in de tipparade en alsnog de top 40 haalt.
Geplaatst door: MASIS | dinsdag 19 augustus 2008 om 21:37
Volgende keer de kleur groen voor de sterren?
Geplaatst door: ThePretender | dinsdag 19 augustus 2008 om 21:39
Ben nu al helemaal fan van haar. Maar is dit al de OFICIELE tracklist?
de volgende tracks:
-Vanity
-Retro Physical
-I can say
-Shake ur kitty
-Wonderfull
-Dirty Ice cream
-Wonderfull
zijn ook snippets van op youtube te vinden. waarvan de eerste 2 echt STEENGOED zijn.(de rest ook) Ik hoop dat deze er toch echt ook op komen !!
En ik ben het helmaal eens met MELISA. pokerface hoort ook zeker tot de top. Maar again again vind ik ook. Wie bepaald hier eigenlijk de scores? gebeurd dit in overleg? of doet 1 iemand dit? Eigenlijk moet het publiek dit bestempelen.
Maar ik hoop echt dat ze helemaal de bom gaat worden ! IK GUN HET HAAR!
Geplaatst door: denn!s | dinsdag 19 augustus 2008 om 22:34
Ook ben ik bang dat nederland Just dance illegaal al helemaal plat gedownload en gedraaid heeft. Hij is ook al erg veel op TMF waardoor ik bang ben dat ze het de 29e miss al moe zijn (ikke nog lange niet) Waardoor de single miss minder goed verkoopt! Maar eigenlijk moet dit een dikke nr 1 hit worden.
De nederlanse muziekmarkt klopt echt zo niet meer
Geplaatst door: denn!s | dinsdag 19 augustus 2008 om 22:37
@ denn!s
Retro Physical is waarschijnlijk een PCD demo (dus eens ong dat voor hun bedoeld is)
en dit is de Canadese Tracklist
verder komen er nog een EU en een US tracklist
en ik vind het album best wel vet
en ben het eens met de cijfers van fmc
aleen pokerface vind ik wat beter dan *** :P
Geplaatst door: J-esper | dinsdag 19 augustus 2008 om 22:38
Kan echt niet wachten op de andere Track lijsten.
Jammer van Retro physical. Had ik graag voor Lady gezien. Waarom zetten ze er niet bij dat dit de canadese lijst is? Ben erg benieuwd naara de rest.
thnx j-esper voor de info! als je meer weet plaats het ;)
Geplaatst door: denn!s | dinsdag 19 augustus 2008 om 23:24
heb dr album zojuist helemaal beluisterd, ook ik vind pokerface één van de betere, maar haar album is écht een van de betere van 2008...écht waar, als lady GaGa het niet maakt, wie dan wel? hahaha xxx eef.jee
Geplaatst door: EvE*| | woensdag 20 augustus 2008 om 0:32
@MASIS; Stel dat "Just Dance" geen hit wordt (wat ik wel verwacht), dan zou "Poker face" of een ander mooi liedje dat wel overtreffen. Lady Gaga zal toch wel beroemd worden hier.
Geplaatst door: Mark | woensdag 20 augustus 2008 om 12:34
Just Dance staat al in de Top 25 van iTunes. Als de fysieke single uitkomt over anderhalve week dan heeft ze al een goede basis opgebouwd. (zeker als ze zo blijft stijgen).
Geplaatst door: Mike (FMC) | woensdag 20 augustus 2008 om 12:57
Heerlijk album just dance, pokerface en the fame zijn mijn favoriete songs
Geplaatst door: sjors | woensdag 20 augustus 2008 om 13:00
Echt kicke dat Lady Gaga op het punt staat om groots door te breken! En dat enkele maanden geleden FMC haar al tipte :-)
Ik vind pokerface trouwens ook helemaal geweldig. Voor mij 5 sterren.
Geplaatst door: wiero (FMC) | woensdag 20 augustus 2008 om 13:33
Ik hoop in ieder geval niet dat hetzelfde gebeurd als met Kat DeLuna en 'Wine Up', velen hadden die al grijs gedowload en afgespeeld voordat die officieel hier uitkwam, en ja, dan is het al te laat. Hier een beetje hetzelfde probleem denk ik, maar hoop van niet natuurlijk.
Heb op amazon.de (de duitse bol.com zeg maar) de tracklist gezien maar die is hetzelfde als deze hierboven...suggureert dat dat dit dus ook de Europese tracklist zal zijn?
Wat de nummers betreft, heb ze net gehoord en vind zo op het eerste gehoor
- Love Games,
- Paparazzi,
- Eh Eh (Nothing Else I Can Say),
- Poker Face,
- en natuurlijk Let's Dance
het leukst
In Summerboy doet haar stem me af en toe trouwens een beetje aan Gwen Stefani denken.
Geplaatst door: Yvie | woensdag 20 augustus 2008 om 15:08
Is wel een leuk album.. maar denk dat geen van de liedjes 'Just Dance' kan overtreffen. Pokerface en eh eh vind ik ook nog wel top.
Ik hoop dat 'Just Dance' het nog goed gaat doen in Nederland, maar ik denk dat dat wel gaat lukken.
Geplaatst door: Maert | woensdag 20 augustus 2008 om 15:35
Heb 'ns gecheckt, maar 'Wonderful', 'Dirty Ice Cream' en 'Shake Ur Kitty' zijn in ieder geval echt.
'I Can Say' is waarschijnlijk 'Eh Eh (Nothing Else I Can Say' geworden. Van 'Retro Physical' heb ik alleen die snippet kunnen vinden, klinkt wel als haar in ieder geval, en klinkt idd goed. 'Vanity' heb ik niet kunnen vinden.
Ben benieuwd of 1 van deze nummers nog op een andere officiele tracklist terecht komen, maar moet zeggen da'k in ieder geval 'Wonderful', 'Dirty Ice Cream' en 'Shake Ur Kitty' niet zo geweldig vind.
Geplaatst door: Yvie | woensdag 20 augustus 2008 om 15:39
Oh hehe in mijn eerste reactie moet 'Let's Dance' natuurlijk 'Just Dance' zijn
Geplaatst door: Yvie | woensdag 20 augustus 2008 om 15:42
heb de CD gisteren helemaal kunnen downloaden; viel me na Just Dance toch n beetje tegen want zakt na de eerste 4 nummers wel vrij snel in... maar " i wanna take a ride on your discostick " in Love Games klinkt natuurlijk super!
Geplaatst door: Alex | woensdag 20 augustus 2008 om 19:34
Ja.. Eigenlijk blijft en is Just Dance nog steeds het leukste.. Wat een lekker nummertje is dat zeg! Mag vlug naar de Top10..
maar ja.. Daar zal ze nooit komen..?
Geplaatst door: Stefan! | donderdag 21 augustus 2008 om 23:32
Lady Gaga komt naar Nederland! Althans, volgens deze flyer is de deze week in Amsterdam op MTV Valtifest: http://www.valtifest.nl/timetable.pdf
Geplaatst door: Emile (FMC) | maandag 1 september 2008 om 22:58
Houd de site in de gaten voor deze producer. In September hebben we namelijk een exclusief interview met deze Top-Producer!
Geplaatst door: ThePretender | maandag 20 oktober 2008 om 23:45
OMG... Dit album is gewoon TOP !!! ik heb m nu al een paar weke en blijf er elke dag naar luistere .. IK BEN ER ZOT VAN !!!!
LADY GAGA ADDICT !!!
Get ready for the fame ö
Geplaatst door: DeNikke | zondag 26 oktober 2008 om 20:28
Pokerface in deze review maar 3 sterren. LOLLLLLLLLLLLLL
Geplaatst door: DennisD | donderdag 19 februari 2009 om 19:32
lady gaga is de besteeeeee!!!!!!!!!!!!
Geplaatst door: marinde | zondag 22 februari 2009 om 21:27
ik hep hem vandaag gekocht en hij is zooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo vet ik kan gewoon niet stoppen met luisteren en ik neuri de hele!! dag dat album is zo te gek echt elk woord dat over haar lippen komt klinkt als het zoetste snoepje dat ik ooit geproefd hep!!! lady gaga rock!!!!!!
Geplaatst door: v3r1d | zaterdag 21 maart 2009 om 15:46
LADY GAGA AAN DE TOP !!!
Geplaatst door: Estee | woensdag 9 september 2009 om 17:14