FMC Pop FMC Dance FMC Alternative FMC Urban FMC NLpop

   

Supertwister

  •  

    RIHANNA
    Only Girl (In The World)

Wil je alle Supertwisters zien?

Shoutbox

    Zoek in het archief

Laatste reacties

  • Pascal @ Jordi Buisman; Wat is mij
  • Jordi Buisman @Robert. Kanttekening bij jo
  • Tjep Blijft iedereen nu kopieen m
  • Tijn Ow ow WEER een goed nummer!
  • Hielke Erg leuk dat Blunt weer teru
  • Pierre Hits van Radio 538: 1 Katy P
  • Jeroen65 Ow en over de mensen die zeu
  • Jeroen65 Wat een geweldige nieuwe sin
  • jessie Hahaha dit is echt een club
  • Ck Vind ik ook! Dit liedje is g
Lees hier de laatste 100 reacties

FMC Pop 50

  • Week 34 Lyrics weten? Klik op

    TW LW #W ARTIST - Song Title
    01 04 6 MOHOMBI - Bumpy Ride Bumpy Ride lyrics
    02 01 6 BRUNO MARS - Just the Way You Are Just the Way You Are lyrics
    03 03 8 B.o.B ft RIVERS CUOMO - Magic B.o.B ft RIVERS CUOMO	-	Magic lyrics
    04 02 6 KATY PERRY - Teenage Dream Teenage Dream lyrics
    05 06 5 NELLY - Just A Dream Just A Dream lyrics
    06 09 5 HURTS - Wonderful Life Wonderful Life lyrics
    07 05 7 USHER ft PITBULL - DJ's Got Us Falling in Love DJ's Got Us Falling in Love lyrics
    08 11 4 LINKIN PARK - The Catalyst The Catalyst lyrics
    09 14 5 THE SCRIPT - For the First Time For the First Time lyrics
    10 07 11 EMINEM ft RIHANNA - Love the Way You Lie Eminem Love the way you lie

Wil je de hele Top 50 zien? (incl. audio, video en info over de nummers?

FMC Editors Tweets

FMC Twitter

Doe mee, tweet met #tipfmc!

Volg FMC op Twitter!

« Single Top 100 (wk29) | Hoofdmenu | Sarah Connor - Under My Skin (Video) »

Kat DeLuna - Calling You

Kat DeLuna maakte vorig jaar groots haar debuut. De single "Whine Up" is een beetje moeilijk te beoordelen op hitsucces. In elk land scoorde het nummer op een andere manier. Zo wist hij de Nederlandse Top 40 niet eens binnen te dringen. En dat terwijl die bij onze buren zelfs de Top 10 binnen kwam. Ook in Amerika wisten de singles en het album beiden teleurstellende resultaten te geven. Geen tijd dus om stil te zitten. We knallen meteen door naar de eerste single "Calling You" van het opkomende album.

Als eerste single voor het tweede album van Kat DeLuna is gekozen voor een dansbaar, catchy nummer. "Calling You" zal voor velen weer de zomerhit worden. Nu maar hopen dat het ook in de hitlijsten een hit word. De eerste stap is echter al gezet door o.a. Rihanna en Ne-yo die dit genre op de kaart hebben gezet. Word dit dan de grote doorbraak voor Kat DeLuna?

Kat DeLuna - Calling You
US Singlerelease: Binnenkort (Epic)

MySpace: Kat DeLuna

Gerelateerde berichten:

Stem of voeg toe aan: Stuur artikel door aan vriend Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers

Reacties

mja! voor mij dit nummer weer helemaal de bom. Ik hou van Kat. Het probleem is denk ik dat veel mensen haar zo niet aanstaan. Ze heeft denk ik net niet de X-factor om maar zo te zeggen. Het is weer een geweldig nummer (zoals vele van haar) Maar ik heb het idee dat mense haar niet zo mogen. Als rihanna dit nummer dan weer had gemaakt had het vast gescoord.
We zullen zien, ik gun het haar zeker wel!

Vind het niet super na de eerste keer luisteren. Het pakt me niet echt en dat deed 'Whine Up' wel.. Maar wie weet na een aantal keer luisteren. 't Is iig weer iets anders dan Whine Up dus ze gaat er wel voor :) Van mij mag ze wel scoren! Nu nog van Nederland..

Lekker nummer. Kat DeLuna vind ik al vanaf het begin erg goed, ik ben alleen bang dat dit nummer weer niet in Nederland gaat scoren in de hitlijsten.

Het nummer heeft veel weg van Just dance van Lady GaGa.

Ik ben het eens met Martin. Ik luister dit nummer al een paar dagen, maar klinkt goed!

@ Mark

Vind ik ook, het lijkt qua ritme heel erg op just dance. Maar ook dat vond ik een lekker nummer dus deze mag er ook wel zijn

Heerlijk nummer, net zoals al haar andere nummers(ook al was Whine Up wel echt de top) Hoop echt dat dit een hit wordt in Nederland. Maar op dit moment wordt Run The Show toch ook best veel gedraaid en wordt het getipt als zomerhit dus daar zie ik ook nog wel kansen in!!

Ik vindt het een geweldig nummer, net zoals al haar andere nummers trouwens (:

Ik vin kat geweldig al haar voorgaande nummers maar deez.. nee niet zo leuk, mischien naar een paar keer luisteren maar ik vind 'Disturbia' van Rihanna ook niet goed dus

Hmm hij lijkt idd wel wat op 'Just Dance' maar die vind ik toch veel pakkender op 1 of andere manier. Dat nummer is 1 van mijn favo's op dit moment.
Deze moet ik denk ik eerst wat vaker horen..

Laat een reactie achter

Als je al een Web-log account hebt, kan je je aanmelden.

FMC Headlines

FMC Pop

Contact

  • ADVERTEREN
    Met ruim 100.000 bezoekers is FMC een van de grootste muzieksites van Nederland. We bieden dan ook verschillende mogelijkheden om te adverteren. Mail voor meer info FMC Sales

    LABELS, ARTIESTEN, PR BUREAU'S
    Voor persberichten, prijsvragen, nieuwe releaseinfo etc, mail naar FMC Promotie

    MEDIA
    Geinteresseerd in hitlijsten-op-maat, uitzenden/publiceren van onze charts of andere vormen van samenwerking? Mail FMC Media

    FMC BEZOEKERS
    Een leuke plaat tippen bij de redactie? klik dan op deze button

    Voor ideeën, zelfgeschreven nieuwsberichten/reviews of vragen mail onze redactie.

FMC Friends

Links | Sitemap | FMC reporter worden? | Forum | All content copyright Futuremusiccharts.nl 2005-2009 | FAQ | over FMC | Colofon