Jason Mraz: puur genieten!
Jason Mraz – I’m Yours
Release: 12 februari 2008 (Atlantic Records)
Jason Mraz is een beroemdheid in de Verenigde Staten, Azie en Australie. Zijn muziek kan je het best omschrijven als vrolijke gitaarpop met Afrikaanse geluiden erin. In tegenstelling tot de vorige keer zal ik me inhouden een geen uitgebreide biografie plaatsen. Je wilt zijn leven niet weten, het enige wat je wilt is genieten. En zeker met het nummer "I'm Yours" is dat wat je doet, puur genieten.
Jason Thomas Mraz (23 juni 1977) is een Amerikaanse singer-songwriter, geboren en opgegroeid in Mechanicsville, Virginia. In Nederland heeft hij één bescheiden hitje gescoord rond de eeuwwisseling, genaamd "The Remedy". In juni 2007 heeft Jason opgetreden in Paradiso, Rotown, een tuinconcert in Ootmarsum en tijdens het North Sea Jazz Festival. Zelf vind ik het nummer "Wordplay" ook geweldig, daarom laat ik die ook aan jullie horen.
De nieuwe single, het prachtige nummer "I'm Yours":
En hier de clip van het wat oudere, maar vrolijke nummer "Wordplay"















ge-wel-dig nummer. je wilt hem keer op keer luisteren. Het nummer I'm yours is echt goed, hier moet nederland toch voor vallen denk ik zo ?
Geplaatst door: Thomas | vrijdag 14 maart 2008 om 12:56
De clip is te zien op www.jasonmraz.com :D
I'm Yours is en blijft 1 van mijn favo nummers!
Geplaatst door: Claudia | vrijdag 14 maart 2008 om 13:26
De video is ook al op youtube te vinden! Dus als je I'm Yours post, hoort die video er gewoon bij... :D
Geplaatst door: Elain | vrijdag 14 maart 2008 om 14:01
Op youtube kon ik de clip niet vindne, alleen live. Als iemand een link heeft dan zet ik hem er bij ;)
Geplaatst door: Jurre (FMC) | vrijdag 14 maart 2008 om 14:20
Eindelijk misschien een doorbraak voor Mr. A to Z :-D . Ik hoop het van harte, want vorig jaar op Rock Werchter was hij s-u-per.
Geplaatst door: Robin | vrijdag 14 maart 2008 om 14:27
Moet je 'Wordplay' zoeken ;)! Zo heet het nummer officieel, volgens mij. Inderdaad heerlijk nummer. Hoe kom je aan deze artiest Jurre?
Haha =)!
Geplaatst door: David Hielkema | vrijdag 14 maart 2008 om 14:38
Never mind ;x! Waar jij over hebt niet de clip.
Deze is overigens ook heel relaxt: Please Don't Tell Her
Geplaatst door: David Hielkema | vrijdag 14 maart 2008 om 14:40
Hoe lang gaat de singer/songwriter hype nog duren? Het begint eentonig te worden...
Geplaatst door: Parool | vrijdag 14 maart 2008 om 14:43
Alstu!
http://www.youtube.com/watch?v=2lEv8Gbgd_I
Geplaatst door: Elaine | vrijdag 14 maart 2008 om 15:27
@Parool, eindelijk eens een goede mannelijke singer/songwriter!
Geplaatst door: Emile (FMC) | vrijdag 14 maart 2008 om 16:08
Nieuwe video
Kat DeLuna - Run the show
http://youtube.com/watch?v=Pvwy8MdUB64
Geplaatst door: Martin V | vrijdag 14 maart 2008 om 16:36
sooow dit liedje ken ik echt al eeuwen!! eindelijk komt ie dan uit, vind het echt een geweldig nummer :D
Geplaatst door: jet | vrijdag 14 maart 2008 om 17:17
Blijft gewoon lekker, echt mooi dat zoveel mensen hem al kennen terwijl hij nog helemaal niet in nederland uit is.
Geplaatst door: Tim | vrijdag 14 maart 2008 om 18:38
We gaan massaal Atlantic Records stalken, zodat ze hem hier wel latne uitbrengen :D
Geplaatst door: Jurre (FMC) | vrijdag 14 maart 2008 om 18:47
Hij komt ook uit, hij staat op de playlist van 3FM vanaf komende week
Geplaatst door: Mike (FMC) | vrijdag 14 maart 2008 om 19:41
Ik ken hem echt al super lang
en ben blij dat hij weer een nummer uit brengt in nederland! Hij heeft echt geweldige albums
en muziek wat ergens over gaat !
Geplaatst door: Kevin | zaterdag 15 maart 2008 om 23:58
Hij leek me eerst niks aan maar uit verveling ben ik zijn liedjes gister toch maar gaan luisteren en raad eens......ik vond ze echt superleuk!Hem ze nu al best vaak geluisterd eigenlijk:D
Geplaatst door: MASIS | zondag 16 maart 2008 om 13:14
Eigenlijk hoop ik stiekem dat hij niet doorbreekt in Nederland, want dan kent iedereen hem en is het niet meer bijzonder.
Heb het album Mr. A-Z al een behoorlijk tijdje
Geplaatst door: Bart Hocker | zondag 16 maart 2008 om 18:57
@Parool, maar ik begrijp wel wat je bedoelt. Er komen ineens ook veel meer goede singer/songwriters. Ik realiseerde mij een paar weken terug ook daarom dat ik de grens even wat hoger trek voordat FMC weer een singer/songwriter gaat voorstellen. Overkill moeten we zeker in de gaten houden. Een goede band zou wel weer eens leuk zijn.
Geplaatst door: Emile (FMC) | zondag 16 maart 2008 om 19:15
Een goede band in dezelfde richting is toch echt Melee... :D
Volgens de voorkant van de cd wordt Can't Hold On de nieuwe single trouwens. Wel mooie track, maar zie liever een Biggest Mistake de nieuwe single worden...
Geplaatst door: Roos | maandag 17 maart 2008 om 10:08
geweldige artiest inderdaad!Als je meer over hem wilt weten gan dan naar www.jasonmraz.nl/forum.
de website is bijna online!
Geplaatst door: jasonmraz.nl | zondag 23 maart 2008 om 11:46
Inmiddels is sinds gisteren de pre-sale van kaarten begonnen via speciale url en vanaf morgen gewone kaartverkoop voor Melkweg in A'dam woensdag 9 juli 2008. Voor meer info check eerder genoemd forum of jasonmraz hyves.
Geplaatst door: Robin | vrijdag 25 april 2008 om 16:19