FMC Pop FMC Dance FMC Alternative FMC Urban FMC NLpop

   

Supertwister

  •  

    CEE-LO GREEN
    Fuck You

Wil je alle Supertwisters zien?

Shoutbox

    Zoek in het archief

Laatste reacties

  • Oscar Im happy for yall but fmc po
  • Yvo Loca en F*ck You staan volge
  • Chris (FMC) Erg mooi dat na pas 3 dagen
  • NickP Weirdigheid...
  • Tijn Oooh nee he, het is niet te
  • teezy eindelijk
  • teezy Now Nicki Minaj ? Jammer dat
  • MASIS Wow Nelly op #1! Hoe geweldi
  • Rafael Haha grappig gedaan en ben w
  • MASIS correctie: een ruime tijd w
Lees hier de laatste 100 reacties

FMC Pop 50

  • Week 34 Lyrics weten? Klik op

    TW LW #W ARTIST - Song Title
    01 04 6 MOHOMBI - Bumpy Ride Bumpy Ride lyrics
    02 01 6 BRUNO MARS - Just the Way You Are Just the Way You Are lyrics
    03 03 8 B.o.B ft RIVERS CUOMO - Magic B.o.B ft RIVERS CUOMO	-	Magic lyrics
    04 02 6 KATY PERRY - Teenage Dream Teenage Dream lyrics
    05 06 5 NELLY - Just A Dream Just A Dream lyrics
    06 09 5 HURTS - Wonderful Life Wonderful Life lyrics
    07 05 7 USHER ft PITBULL - DJ's Got Us Falling in Love DJ's Got Us Falling in Love lyrics
    08 11 4 LINKIN PARK - The Catalyst The Catalyst lyrics
    09 14 5 THE SCRIPT - For the First Time For the First Time lyrics
    10 07 11 EMINEM ft RIHANNA - Love the Way You Lie Eminem Love the way you lie

Wil je de hele Top 50 zien? (incl. audio, video en info over de nummers?

FMC Editors Tweets

FMC Twitter

Doe mee, tweet met #tipfmc!

Volg FMC op Twitter!

« Single Top 100 (wk21) | Hoofdmenu | Sunday Chil met Mutya »

Lene Alexandra: Deel I

Door Emile Dingemans

Een opvallende binnenkomer in de Top100 is het nummer "My Boobs Are OK!" (video). Een eurodance nummer álà AQUA, maar dan wat vrijer van geest. En volgens Muff.nl de zomerhit van 2007. Het wordt gezongen door de Pamela Anderson van Noorwegen; Lene Alexandra. Het verbaasde mij, omdat het een nummer is dat ik als inwoner van Noorwegen al een tijdje ken. Maar eigenlijk zag ik het als een nationaal fenomeen. Echter, Jensen kon het uiteraard niet laten om deze rondborstige blondine uit Noorwegen te verleiden tot een optreden. Verder trad ze ook op voor de bewoners van De Gouden Kooi. Ook gaf ze een interview aan TMF en was ze bij radiozender CAZ! te gast waar ze liet weten dat haar nummer in 82 landen uitgebracht wordt. Op dit moment staat ze in Finland al in de Top 5. Tussen de regels door laat ze weten dat een nieuwe single er ook aan zit te komen (al zal dat even duren met het huidige succes). Als het één van de nummers betreft die ze ook tijdens haar optreden laat horen, dat belooft het nog wat.

Lenes Leventje
Op haar 14e zong ze al in een koortje op de nationale televisie, maar vond zichzelf niet goed genoeg en stopte. In plaats daarvan was Lene op 19 jarige leeftijd naaktmodel voor een pornoblad. Toen ze 21 jaar werd, was ze toch benieuwd naar haar zangtalent. Ze deed mee Idols en kwam tot de laatste 30. Daarna begon ze als model te werken. Ze werd bij het grote publiek pas echt bekend toen ze gecast werd als deelnemeester aan het reality programma Expeditie Robinson. Daarna was ze een graag geziene persoonlijkheid. Ze werkte verder bij een platenmaatschappij, en als model. Kort daarna werd ze model voor het magazine FMH. Even later waren haar foto's ook op de voorpagina van het Britse The Sun te zien. En dat zal vast te maken gehad hebben met de geruchten dat ze sex met Robbie Williams gehad zou hebben. In de tussentijd trad ze op met de metalband Staal. Kort daarna was ze te zien als gast in een komische tv-show waar ze in een wekelijks item huishoudelijke tips gaf. Uiteraard op haar eigen sexy wijze.

Aanstaande woensdag deel II tijdens Wicked Wednesday met lachwekkend beeldmateriaal met Lene Alexandra

Stem of voeg toe aan: Stuur artikel door aan vriend Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers

Reacties

Hi! One of the worst video ever..

Ik vind het eigenlijk best een goed nummer, moet ik eerlijk zeggen... Heel slim. En de clip is ook erg leuk om naar te kijken O:)

Sorry, maar ik vind het HELEMAAL nix.

Wordt niet eens een tipparade-hit, meiner Meinung nach...

Algut, Pimm

schaam je Kay! Dit is zelfs een belediging voor Agua om mee te vergelijken! Nederland is gelukkig te nuchter hiervoor en het zal hier dan ook niets doen in de hitlijsten.

Zwaar triest nummer. Echt héél slecht, flauw en dom. Dé ingrediënten voor een zomerhit. Gatverdegatver....

Noorwegen is ook nuchter, en toch is het daar een hit geworden, Finland is ook nuchter. Dat zegt niks. Oke, ik vind het geen goed nummer, ik vind het een LEUK nummer ;)

Als ik eerlijk moet zijn, vind ik het ook wel een grappig nummertje!
De MySpace van haar is ook wel leuk :P

Word wel een hit hoor

@ Wiero, ik zou zo graag nu een voorspelling van je willen horen :) Hoe hoog komt ze maximaal en minimaal volgens jou?

Ik gok op een klein hitje....

Laat een reactie achter

Als je al een Web-log account hebt, kan je je aanmelden.

FMC Headlines

FMC Pop

Contact

  • ADVERTEREN
    Met ruim 100.000 bezoekers is FMC een van de grootste muzieksites van Nederland. We bieden dan ook verschillende mogelijkheden om te adverteren. Mail voor meer info FMC Sales

    LABELS, ARTIESTEN, PR BUREAU'S
    Voor persberichten, prijsvragen, nieuwe releaseinfo etc, mail naar FMC Promotie

    MEDIA
    Geinteresseerd in hitlijsten-op-maat, uitzenden/publiceren van onze charts of andere vormen van samenwerking? Mail FMC Media

    FMC BEZOEKERS
    Een leuke plaat tippen bij de redactie? klik dan op deze button

    Voor ideeën, zelfgeschreven nieuwsberichten/reviews of vragen mail onze redactie.

FMC Friends

Links | Sitemap | FMC reporter worden? | Forum | All content copyright Futuremusiccharts.nl 2005-2009 | FAQ | over FMC | Colofon