Ummet Ozcan - Maya
Het lijken twee verschillende platen, maar "Maya" en "Timewave Zero" hebben wel degelijk iets met elkaar gemeen. Ummet Ozcan verwijst met beide titels namelijk naar de datum 21 december 2012, de dag dat de wereld vergaat. Althans zo dachten de Chinese aanhangers van de 'timewave' die afloopt naar punt 'zero'. Op diezelfde datum loopt de Mayakalender af. Toeval? Misschien. Feit is dat Ummet Ozcan met beide platen verdomd lekkere tracks aflevert, waardoor hij steeds meer bekendheid geniet. Zijn agenda is nu toch zeker gevuld tot... 21 december 2012!
Ummet Ozcan - Maya
NL Singlerelease: al uit (Spinnin)













Verkeerde youtube link, dit is Ernesto vs Bastian - Killer Tone. Hier de goede link: Ummet Ozcan - Maya
Vind 'm trouwens wel wat weg hebben van de oude Cappella sound, vergelijkbaar met The Dub Guru - U got 2 know. Al is dat natuurlijk een echte cover en dit niet.
Geplaatst door: Sjakieman | 31-10-09 om 12:50
Erg lekker tranceplaatje. Kan je heerlijk in opgaan als het volume maar even een tikkeltje harder staat. Ik hoop dat er een DanceSmash inzit net als bij "Timewave Zero".
Geplaatst door: Robin | 31-10-09 om 12:55
Ik vind 'm ook erg Cappella-achtig.
Overigens is het wel toevallig dat dit artikel verschijnt, in de week waarin bekend werd dat de wereld niet in 2012, maar in 2208 vergaat.
Geplaatst door: Rule | 31-10-09 om 15:10
@ Rule: ah gelukkig maar! Dat hoeven wij dus niet meer mee te maken ;)
Overigens komt er ook een rampenfilm uit die 2012 gaat heten, hoe kan het ook anders!
Anyway, 'Maya' weer een lekker nummer van Ummet!! :)
Geplaatst door: Yvie | 6-11-09 om 12:51
De youtube link klopt niet, dit is het nummer van Ernesto vs Bastian - Killer Tone. Druk maar is op fullscreen dan staat die naam er bij..
Geplaatst door: Daniel | 7-11-09 om 16:07
@ Daniel: dat had Sjakieman ook al opgemerkt en die heeft ook meteen een goeie link gegeven..
Geplaatst door: Yvie | 9-11-09 om 17:31