FMC Pop FMC Dance FMC Alternative FMC Urban FMC NLpop

   

Disrox!

  •  

    THE KNOCKS
    Make It Better

       

    Zoek in het archief

Luisterpaal

Laatste reacties

  • Jens (FMC) Niet zon goed nummer helaas,
  • Luuk geweldig weer:D
  • CJ13 Ik vind hem een erg mooie st
  • CJ13 Klinkt zeker niet verkeerd,
  • Tijn Deze artiest blijft heerlijk
  • Parool http://www.youtube.com/watch
  • Parool En inmiddels is (Its not war
  • Parool De man heeft zo een waanzinn
  • Parool vind = vindt
  • Parool Ben ik dan de enige die dit

Lees hier de laatste 100 reacties

FMC Alternative 50

  • Week 4

    TW LW #W ARTIST - Song Title
    01 3 4 MUSE
    Resistance
    02 2 4 HOT CHIP
    One Life Stand
    03 1 4 VAMPIRE WEEKEND
    Cousins
    04 5 4 THE EDITORS
    You Don't Know Love
    05 4 4 BROKEN BELLS
    High Road
    06 6 4 SPOON
    Written In Reverse
    07 39 2 GORILLAZ ft BOBBY WOMACK & MOS DEF
    Stylo
    08 10 4 MIIKE SNOW
    Silvia
    09 8 4 DELPHIC
    Doubt
    10 9 4 BIFFY CLYRO
    Many Of Horror (When We Collide)

    Wil je de hele Top 50 zien? (incl. audio, video en info over de nummers?

« Clock Opera - White Noise | Hoofdmenu | Concertreview: BLK JKS, Two Door Cinema Club, The Films & Golden Silvers »

Two Door Cinema Club - I Can Talk (Disrox!49)

Elk jaar is Glastonbury weer één van de mooiste festivals ter wereld, zo ook dit jaar. De geweldige line-up zorgde ervoor dat ik het hele festival lang aan de buis was gekluisterd, genietend van alle muziek. De BBC Introducing Stage is - zoals de naam al zegt - ideaal voor het ontdekken van nieuwe bands. Eén van die bands, diegene die me het meest is bijgebleven is Two Door Cinema Club. Sinds dat optreden ben ik ze met alle plezier blijven volgen en nu werd het tijd om ook jullie te laten mee genieten. De nieuwste single "I Can Talk" opent enigszins vreemd maar dan volgt er ijzersterk gitaarwerk. Een rustige, lichtelijk hoge stem die goed past bij de muziek. Ze zijn erg jong, maar o zo goed.

Two Door Cinema Club - I Can Talk
Albumrelease: 22 februari 2010 (Kitsuné / V2 Benelux)

Stem of voeg toe aan: Stuur artikel door aan vriend Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers

Reacties

Tijn

Hmmm klinkt lichtelijk als Kaiser Chiefs in het begin, erg fijn dus! Kan me voorstellen dat je dit bent gaan volgen Jurre. Ben benieuwd naar meer werk van deze heren.

Jurre (FMC)

Heb ze net bezocht in Paradiso, erg leuk concert. Verslag volgt nog..

Bart Höcker

Ik kende deze nog niet..
Afgaande op dit nummer vind ik het neit erg speciaal, een beetje een 13 in een dozijn bandje.

Niet verkeerd hoor, klinkt wel lekker, maar niet erg speciaal, ook neit nerg veel hitpotentie volgens mij.

De stem doet me een betje denken aan Keane en de muziek is wat meer gewone britpop, zoals Franz Ferdinand en Kaiser Chiefs.
Het is niet erg speciaal, maar wel lekker.

Laat een reactie achter

Als je al een Web-log account hebt, kan je je aanmelden.

FMC Rock

Contact

  • ADVERTEREN
    Met ruim 100.000 bezoekers is FMC een van de grootste muzieksites van Nederland. We bieden dan ook verschillende mogelijkheden om te adverteren. Mail voor meer info FMC Sales

    LABELS, ARTIESTEN, PR BUREAU'S
    Voor persberichten, prijsvragen, nieuwe releaseinfo etc, mail naar FMC Promotie

    MEDIA
    Geinteresseerd in hitlijsten-op-maat, uitzenden/publiceren van onze charts of andere vormen van samenwerking? Mail FMC Media

    FMC BEZOEKERS
    Een leuke plaat tippen bij de redactie? klik dan op deze button

    Voor ideeën, zelfgeschreven nieuwsberichten/reviews of vragen mail onze redactie.

FMC Friends

Links | Sitemap | FMC reporter worden?| All content copyright Futuremusiccharts.nl 2005-2008 | FAQ | over FMC | Contact